Stel cookie voorkeur in

Medewerkers

avatar

Directeur bestuursbureau

Dhr. drs. W.S.J. (Wim) Folker

Mail: w.folker@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 917

avatar

Financial controller

Mw. M. (Marlon) Willems-de Rijck

Mail: m.willems@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 920

avatar

Consulent HRM (incl. Vervanging)

Dhr. T.M.M. (Theo) Kattenbelt, MBA-MBE

Mail: t.kattenbelt@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 915

avatar

Medewerker HRM

Dhr. A.J. (Jeroen) van den Berg

Mail: j.vandenberg@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 998

avatar

Consulent HRD

Dhr. G. (Gerwin) Boevink, MBA-ME

Mail: g.boevink@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 916

avatar

Programmamanager PO CLC

Mw. J.L.M. (Annelies) Wiggers, MLE

Mail: a.wiggers@clcarnhem.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 990

avatar

Secretaresse College van Bestuur

Mw. R.P.M. (Ineke) Raaijman-Aarns

Mail: i.raaijman@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 901

avatar

Secretariaat consulenten

Mw. A.J.M. (Arna) Wijnakker 

Mail: a.wijnakker@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 925

avatar

Secretariaat financiën

Mw. A.S. (Anita) Abbring-Harpal

Mail: a.abbring@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 924

avatar

Medewerker receptie & ondersteuning

Mw. R. (Ria) Leepel

Mail: r.leepel@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 923

avatar

Consulent huisvesting & facilitair

Mw. ing. A. (Annemarie) van Elferen

Mail: a.vanelferen@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 996

avatar

Administratief medewerker huisvesting

Mw. M. (Marijke) Dinnissen

Mail: m.dinnissen@deltascholen.org
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 995

avatar

Medewerker communicatie & multimedia

Dhr. ing. M.L. (Michel) Habraken

Mail: m.habraken@clcarnhem.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 991